O nás

predeti care prináša prvé profesionálne centrum pre rodičov na Slovensku. Príjemné miesto, kde odborníci radia a pomáhajú matkám počas tehotenstva a prvých rokov ich ratolestí.

 

Profesionálne kurzy, cvičenia, prednášky, workshopy, odborné poradenstvo, masáže, pohybové aktivity pre deti. To všetko nájdete v  centre predeti care v OC Korzo Bratislava a v Nitre – Galéria Mlyny.

 

Máme dlhoročné skúsenosti s dojčenským svetom (už od roku 1992) a spolupracujeme s takmer všetkými pôrodnicami na Slovensku. Rozsiahle diskusie, ktoré sme viedli s profesionálmi a pediatrami nám pomohli vytvoriť materské centrum, ktoré ponúka najlepších odborníkov, vybavenie a služby počas tehotenstva a po narodení na Slovensku.

 

Úsmev na tvárach najmenších je pre rodičov tou najlepšou odmenou. My to vidíme rovnako a preto vám chceme pomôcť vyčariť úsmev a priniesť spokojnosť čo najčastejšie. Počnúc pozitívnym znakom na tehotenskom teste až po zacvaknutie pracky na detskej sedačke ponúkame pomoc a inšpiráciu na každom kroku. Vďaka umiestneniu v našej veľkej predajni sú všetky potreby pod jednou strechou v príjemnom, prístupnom a modernom centre.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

 

OZNAM!!

 

Chceli by sme Vás informovať  že naše materské centrá v Bratislave a v Nitre sú momentálne zatvorené.

           O ich opätovnom otvorení vás budeme informovať na našej stránke a na sociálnych sieťach Predeti.sk.

Ďakujeme za porozumenie.