Trenčín

PhDr. Alena Gulánová

PhDr. Alena Gulánová

V Trenčíne vedie kurzy: Masáž bábätiek Vzdelanie: Stredná zdravotnícka školu v Trenčíne - odbor všeobecná sestra Trnavská univerzita – magisterské a doktorandské štúdium v študijnom odbore sociálna práca Certifikovaná inštruktorka programu IAIM "Masáže dojčiat" Pracovala som v Špeciálnej základnej škole a v Detskom domove v Novom Meste nad Váhom. Som vydatá a mám dve krásne detičky.

Bc. Erika Kapolková

Bc. Erika Kapolková

V Trenčíne vedie kurzy: Pre budúcich rodičov, Cvičenie pre tehotné, Prvé dni s bábätkom, Kurz dojčenia Vzdelanie: Stredná zdravotnícka škola v Bratislave - odbor ženská sestra Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave - špecializačný odbor - inštrumentovanie v operačnej sále v gynekológii a pôrodníctve Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave- bakalárske štúdium v študijnom odbore- pôrodná asistencia Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave, - certifikát v odbore - psychofyzická príprava na pôrod Som pôrodná asistentka s dlhoročnými skúsenosťami, svojmu povolaniu sa aktívne venujem od roku 1992.

Soňa Kalabová

V Trenčíne vedie kurzy: Vianočné fotenie Som profesionálna fotografka a foteniu detičiek a budúcich mamičiek sa venujem veľmi rada.