cvičenie pre tehotné

cvicenie-pre-tehotne

Príprava na pôrod pod dohľadom diplomovanej pôrodnej asistentky

Cvičenie v tehotenstve je veľkým pomocníkom v riešení veľa problémov, ktorý tento krásny ale i mimoriadne náročný stav prináša. Budúce mamičky sa často sťažujú na bolesti chrbta, na opuchy nôh, kŕčové žily, ploché nohy, únavu, slabšiu kondičku, dýchavičnosť a veľa iných. Pôrod je nádherným emocionálnym zážitkom, na druhej strane pre telo náročnou a vyčerpávajúcou úlohou. Ak chcete zostať v kondícii, cítiť sa pripravená a skutočne dobre naladená, rada Vám v tom pomôže naša skúsená diplomovaná pôrodná asistentka. Nemusíte sa báť náročnosti cvikov. Rešpektujeme individualitu každej ženy a sme pripravení prispôsobiť cvičenie budúcim mamičkám v rôznych štádiách tehotenstva a naplniť tak predstavy každej z Vás.

 

Postupne sa dozviete všetko, čo Vás zaujíma a pripraví na Váš veľký deň. Cvičenie trvá hodinu a zahŕňa nácvik techniky správneho držania tela, cievnu gymnastiku, cviky proti opuchom, správne dýchanie, prácu s telom počas kontrakcie, nácvik tlačenia.

 

Milé budúce mamičky, určite neváhajte a prihláste sa už teraz. Získate tým skvelý pocit a mnoho neoceniteľných užitočných informácií.

Cena: 5 eur

dľžka 60 minút

Soňa Illéšová

Lektor - Soňa Illéšová

Diplomovaná pôrodná asistentka s dlhoročnou praxou, v súčasnosti pracujúca ako staničná sestra na oddelení Rizikovej gravidity a šestonedelia na I. gynekologicko – pôrodníckej klinike v Nemocnici s poliklinikou akademika Ladislava Dérera v Bratislave. Niekoľko rokov pôsobila aj na pôrodníckom oddelení. Zároveň sa venuje cvičiteľskej činnosti pre tehotné a psychofyzickej príprave na pôrod. Je držiteľkou certifikátu pre uvedené činnosti vydaného Slovenskou zdravotníckou univerzitou v Bratislave. Vzdelanie: Gymnázium Nadstavbové štúdium v odbore Ženská sestra Špecializačné štúdium pre stredných zdravotníckych pracovníkov v odbore Pôrodná asistentka Vyššie odborné štúdium v odbore Diplomovaná pôrodná asistentka Absolvovanie Prolaktačného kurzu v Slovenskej zdravotníckej univerzite (SZU) v Bratislave Zisk certifikátu v odbore Psychofyzická príprava na pôrod v SZU

Prihláste a informujte sa na telefónnom čísle 0911 799 469 alebo na care@predeti.sk
avent_hrnek_1280x1024