Vianočné fotenie - Bratislava

Kurz v Bratislave vedie: Ivana Tomková

Cena kurzu: 49 € balíček

AKO PREBIEHA FOTENIE:
V rezervačnom systéme si zvolíte presný čas fotenia v materskom centre vo vašom meste. Jedno fotenie trvá približne 20 minút. Ak prídete na fotenie s dieťatkom, je dobre, ak môžte prísť 15 - 20 minút skôr, aby si vaše dieťa zvyklo na prostredie a nebolo vyplašené, prípadne,aby ste sa stihli preobliecť. Pri fotení ste v samostatnej miestnosti s fotografkou, nikto vás pri tom nebude rušiť. Máme pre vás pripravené vianočné rekvizity, takisto aj rekvizity pre fotenie bábätiek. Ak máte záujem o fotenie celej rodiny, na fotkách pekne vyznie, ak máte oblečenie ladené v jednom tóne, čo najjednoduchšie, bez nápisov, obrázkov a rušivých log.


CENA BALÍČKA:
Cena fotenia zahŕňa 7 upravených fotografií v plnom rozlíšení v elektronickej podobe, ktoré vám zašleme na email. Po fotení vám naša fotografka pošle email s návrhmi fotiek na úpravu, až po vašom výbere fotky upraví. V prípade záujmu si môžete doplatiť väčší počet fotografii. Všetky fotky, ktoré od nás dostanete, sú vaším vlastníctvom a nebudú nikde zverejnené.
POSTUP PRI PLATENÍ A VYZDVIHNUTIE FOTIEK
Cenu za balíček, prípadne navýšený o extra fotografie budete uhrádzať až po odsúhlasení si fotiek s našou fotografkou, priamo na jej účet, ktorý vám bude zaslaný emailom spolu s fotografiami na výber.

Kapacity sú obmedzené, preto si rezervujte svoj fototermín už dnes!

Najbližšie kurzy

Žiadne Udalosti
Názov Dátum Čas Miesto Cena