Psychoprofylaktická príprava na pôrod

Kurz v Trenčíne vedie: Mgr. Zuzana Hromníková

Cena kurzu: 4 eurá za cvičenie, prednáška ZDARMA

Minimálny počet prihlásených účastníkov: 4

Dĺžka: 90 minút

Kurz psychoprofylaktickej prípravy na pôrod je rozdelený na dve samostatné časti, na ktoré sa môžte prihlásiť spolu, ale aj osobitne len na niektorú z nich.  Začína 45 minútovým cvičením po ktorom nasleduje odborná prednáška vhodná aj pre budúcich oteckov. Prednášky sú rozdelené do 5 stretnutí, v akom poradí sa stretnutí zúčastníte je na Vás.

Cvičenie zahŕňa nácvik techniky správneho držania tela, cievnu gymnastiku, cviky proti opuchom, správne dýchanie, prácu s telom počas kontrakcie, nácvik tlačenia.

Cvičenie je vhodnou cestou ako zostať v kondícii, cítiť sa pripravená a skutočne dobre naladená. Nemusíte sa báť náročnosti cvikov. Rešpektujeme individualitu každej ženy a sme pripravení prispôsobiť cvičenie budúcim mamičkám v rôznych štádiách tehotenstva a naplniť tak predstavy každej z Vás.

Prednášky zahŕňajú prípravu na pôrod a posledné týždne tehotenstva, priebeh pôrodu, úľavové techniky a úloha partnera pri pôrode, fyziológiu šestonedelia, organizáciu šestonedelia v domácom prostredí, prípravu na dojčenie, manipuláciu s bábätkom a starostlivosť oň.

Najbližšie kurzy

Žiadne Udalosti
Názov Dátum Čas Miesto Cena  
 

OZNAM!!

 

Chceli by sme Vás informovať  že naše materské centrá v Bratislave a v Nitre sú momentálne zatvorené.

           O ich opätovnom otvorení vás budeme informovať na našej stránke a na sociálnych sieťach Predeti.sk.

Ďakujeme za porozumenie.