Kurz šatkovania

Kurz v Bratislave vedie: Zuzana Heverová

Cena kurzu: 7 eur/ zadarmo pri kúpe šatky v sieti predeti.sk

Zvýhodnená cena pre pár: 10 eur

Minimálny počet prihlásených účastníkov: 4

Dĺžka: 90 minút

Kurz je zameraný na používanie elastickej šatky.

Nosenie detí v šatkách je krok, ktorý plne rešpektuje špecifické potreby novorodencov a kojencov. Týmito potrebami sú telesný kontakt, rytmus odovzdávaný prostredníctvom húpavých pohybov pri chôdzi a tlkot srdiečka. Nosenie simuluje pobyt v brušku a deti tak pociťujú tú najvyššiu mieru bezpečia a blízkosti. Šatkovanie a celkovo nosenie v neposlednom rade zvyšuje komfort v prvých mesiacoch života s vaším dieťatkom.

Dozviete sa prečo a ako správne nosiť v šatkách, čo sa rozumie pod pojmom vestibulárna slasť, aký úväz je vhodný a v akom veku. Naučíme vás viazať základný vertikálny úväz – kríž s kapsou vonku (vhodný od narodenia) Získate praktické rady pre začiatok nosenia.

Kurz je vhodný pre budúce mamičky, mamičky s deťmi a pre všetkých, ktorí chcú nosiť. Úväzy sú nacvičované na bábikách. Ak ste čerstvá mamička, neváhajte prísť na kurz aj s bábätkom, naučíme Vás viazať šatku priamo s vaším dieťatkom.

Kurz  ZDARMA pre každú zákazníčku, ktorá si zakúpi šatku Boba alebo We Made Me v sieti obchodov predeti.sk alebo objedná cez e-shop. V tomto prípade treba pri vstupe ukázať pokladničný blok/darčekovú poukážku.

Najbližšie kurzy

Žiadne Udalosti
Názov Dátum Čas Miesto Cena  
 

OZNAM!!

 

Chceli by sme Vás informovať  že naše materské centrá v Bratislave a v Nitre sú momentálne zatvorené.

           O ich opätovnom otvorení vás budeme informovať na našej stránke a na sociálnych sieťach Predeti.sk.

Ďakujeme za porozumenie.