Cvičenie pre tehotné

Cena kurzu: 6 € (Nitra), 7 € (Bratislava)
Dĺžka: 45 minút (Nitra), 60 minút (Bratislava)

Minimálny počet prihlásených účastníkov: 4 v Nitre, 5 v Bratislave

Cvičenie v tehotenstve je veľkým pomocníkom v riešení množstva problémov, ktorý tento krásny, ale i mimoriadne náročný stav prináša. Pomôže Vám zostať v kondícii, cítiť sa pripravená a skutočne dobre naladená.

Pre všetky tehotné ženy od ukončeného 1.trimestra tehotenstva a to bez obmedzenia až do pôrodu, s výnimkou rizikových gravidít.

Kurz v Bratislave vedie: Soňa Illéšová
Kurz v Nitre vedie: Lucia Kukučiarová

Všetky naše lektorky kurzu cvičenia pre tehotné sú certifikované pôrodné asistentky, ktoré majú bohatú prax v oblasti pôrodnej asistencie a presne vedia, ako môžte počas tehotenstva cvičit a ktorým pohybom sa radšej vyhnúť.

Cvičenie zahŕňa nácvik techniky správneho držania tela, cievnu gymnastiku, cviky proti opuchom, správne dýchanie, prácu s telom počas kontrakcie, nácvik tlačenia. Zlepšíte si fyzickú zdatnosť, spevníte svaly panvového dna, stehien, paží, nezabudneme na precvičenie a uvoľnenie chrbtového svalstva.Nemusíte sa báť náročnosti cvikov. Rešpektujeme individualitu každej ženy a sme pripravení prispôsobiť cvičenie budúcim mamičkám v rôznych štádiách tehotenstva a naplniť tak predstavy každej z vás.

Máme pre vás pripravené všetky cvičebné pomôcky. Na prezlečenie ja vám k dispozícii naša šatňa, Treba si doniesť len dobrú náladu a chuť cvičiť :-)

Najbližšie kurzy

Žiadne Udalosti
Názov Dátum Čas Miesto Cena  
 

OZNAM!!

 

Chceli by sme Vás informovať  že naše materské centrá v Bratislave a v Nitre sú momentálne zatvorené.

           O ich opätovnom otvorení vás budeme informovať na našej stránke a na sociálnych sieťach Predeti.sk.

Ďakujeme za porozumenie.