Vianočné fotenie - Bratislava

Kurz v Bratislave vedie: Ivana Tomková

Cena kurzu: 49 € balíček

AKO PREBIEHA FOTENIE:
V rezervačnom systéme si zvolíte presný čas fotenia v materskom centre vo vašom meste. Jedno fotenie trvá približne 20 minút. Ak prídete na fotenie s dieťatkom, je dobre, ak môžte prísť 15 - 20 minút skôr, aby si vaše dieťa zvyklo na prostredie a nebolo vyplašené, prípadne,aby ste sa stihli preobliecť. Pri fotení ste v samostatnej miestnosti s fotografkou, nikto vás pri tom nebude rušiť. Máme pre vás pripravené vianočné rekvizity, takisto aj rekvizity pre fotenie bábätiek. Ak máte záujem o fotenie celej rodiny, na fotkách pekne vyznie, ak máte oblečenie ladené v jednom tóne, čo najjednoduchšie, bez nápisov, obrázkov a rušivých log.


CENA BALÍČKA:
Cena fotenia zahŕňa 7 upravených fotografií v plnom rozlíšení v elektronickej podobe, ktoré vám zašleme na email. Po fotení vám naša fotografka pošle email s návrhmi fotiek na úpravu, až po vašom výbere fotky upraví. V prípade záujmu si môžete doplatiť väčší počet fotografii. Všetky fotky, ktoré od nás dostanete, sú vaším vlastníctvom a nebudú nikde zverejnené.
POSTUP PRI PLATENÍ A VYZDVIHNUTIE FOTIEK
Cenu za balíček, prípadne navýšený o extra fotografie budete uhrádzať až po odsúhlasení si fotiek s našou fotografkou, priamo na jej účet, ktorý vám bude zaslaný emailom spolu s fotografiami na výber.

Kapacity sú obmedzené, preto si rezervujte svoj fototermín už dnes!

Najbližšie kurzy

Žiadne Udalosti
Názov Dátum Čas Miesto Cena  
 

OZNAM!!

 

Chceli by sme Vás informovať  že naše materské centrá v Bratislave a v Nitre sú momentálne zatvorené.

           O ich opätovnom otvorení vás budeme informovať na našej stránke a na sociálnych sieťach Predeti.sk.

Ďakujeme za porozumenie.