Masáž bábätiek

Kurz v Trenčíne vedie: PhDr. Alena Gulánová

Cena kurzu: 10 eur/ 1 lekcia

(platba na prvej hodine jednorázovo 50 eur za 5 lekcii)

Dĺžka: 90 minút každá lekcia

Naučte sa techniku masáže Vášho bábätka na redukciu kolík, podporu trávenia a prehĺbenie puta medzi Vami a Vašim dieťatkom.

Masáž je jedinečnou príležitosťou ako prehĺbiť vzájomný citový vzťah a dôveru. Starostlivý dotyk vykonávaný s láskou má priaznivý vplyv na zdravý vývin vášho dieťatka. Ak sa chcete naučiť všetko o sile dotyku vo vzťahu s vaším dieťatkom, ste srdečne vítaní na kurzoch masáže.

Organizujeme skupinové kurzy pre 4 až 6 detí. Kurzy sú určené rodičom a pestúnom detí vo veku od 6 týždňov po 12 mesiacov. Stretávame sa raz za týždeň počas obdobia 5 týždňov.
Naučíte sa masáž celého telíčka, ktorá pozostáva z prvkov švédskej a indickej masáže, jogy a reflexnej terapie, kolikovú masáž a koordinačné cviky. Na stretnutiach sa okrem hmatov naučíte ako lepšie porozumieť plaču, signálom dieťatka a ako s ním komunikovať, aby sa cítilo sebaisto a bezpečne. Aby ste mohli s masážou pokračovať aj v staršom veku, naučíte sa rôzne adaptačné techniky. Na kurze vám poskytneme masážny olej, manuál pre rodičov a bábiku v prípade potreby.

Najbližšie kurzy

Žiadne Udalosti
Názov Dátum Čas Miesto Cena  
 

OZNAM!!

 

Chceli by sme Vás informovať  že naše materské centrá v Bratislave a v Nitre sú momentálne zatvorené.

           O ich opätovnom otvorení vás budeme informovať na našej stránke a na sociálnych sieťach Predeti.sk.

Ďakujeme za porozumenie.